Ödeme

$ 0,00

Aygırınızı EffectiveNick Sistemine Kayıt Yaptırın Daha Çok Kısrak Sahibine Ulaşın!Aygır sahibi olarak, aygırınızı sisteme kaydettirerek daha çok kısrak sahibine ulaşabilirsiniz. Kısrak Sahipleri; Kayıtlı aygırlar için sınırsız sayıda EffectiveNick eşleşme raporu ücretsiz olarak oluşturulabilir.

Onlarca farklı ülkeden, binlerce kullanıcının ziyaret ettiği sistemimizde 12 aylık aygır reklamınız yayınlanmaktadır.

Kısrak sahiplerinin ilgiyle kullandığı, EffectiveNick Kısrak-Aygır Sıralamalı Eşleşme raporlarında, kayıtlı aygırlar %50 indirimli olarak rapora dahil edilebildiğinden daha çok tercih edilirler. Ayrıca bu raporu oluştururken listenen aygır sıralamasında sponsorlu olarak en üst sırada yer alırlar.

Online olarak buradan satın alabilir ya da iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kayıtlı aygırları görmek ve ücretsiz rapor oluşturmak için Tıklayın !

Örnek EffectiveNick Raporları

Aygırınızın kaydı tamamlandıktan sonra, kısrak sahipleri sınırsız sayıda 3 farklı ayrıntılı rapor oluşturabilir:

Standart Rapor Gelişmiş Rapor Profesyonel Rapor

EffectiveNick Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Matematiksel modellere dayanan EffectiveNick yapay zekâ temelli analiz yazılımı aygır-kısrak eşleşmeleri için detaylı analizler içeren raporlar hazırlamaktadır.

“Effective” yani “Etkili” olarak adlandırılmasının temel sebebi, 1. derece akrabalık ilişkisi ile 3. ya da 5. kuşaktan benzer bir nickin etki katsayısını dikkate alır.

Benzer nickler arasından en iyileri gösterebilmek için uzak akrabalık ilişkisine sahip ama sadece bu yönde olumlu sonuçları göstermek yerine, “En Yakın Benzer Eşleşmeler” ve “En İyi Benzer Eşleşmeler” olarak iki sıralama şeklinde sonuçları verir.

Benzer eşleşmeleri sadece kısrak baba hattında aramaz, tayların başarısında çok etkili olan anne hattı yavrularında da yer alan benzer nickleri dikkate alır.

En önemli farklardan biri ise “Başarılı Safkan” tanımlama kriteridir. Yarış hayatı boyunca 100’lerce kez koşan bir safkan ile 10 kez yarışıp aynı ikramiyeyi ya da aynı koşu grubu başarısını gösteren bir safkanın arasındaki başarı farkını matematiksel model ile dikkate alır.

Genel değerlendirme puanlamasıyla birlikte yetiştiricinin daha geniş bir açıdan değerlendirme yapabilmesi için farklı açılardan da puanlamaları içerir.

Anne ve babasından kardeşleri ile, tayın başarısında etkisi kabul görmüş “Kısrak Babasından Kardeşleri” ile ilgili de detayları içerir.

Türkiye’de Açık/Grup sınıf yarışlarda derece yapmış atların bu başarısı, yurt dışındaki gibi listed/yarış dereceli olarak değil, Açık/Grup sınıf olarak gösterilir ve bu yönde değerlendirilir.

Bu bilgilere ek olarak anne hattı detaylarını (familya) ve 9x Linebreeding detaylarını da raporda görebilirsiniz.

Fiyatlarımıza bütün vergiler dahil olup, şahsınıza ya da kurumunuza fatura edilmektedir.

Profesyonel Aygır Tanıtımlarınız İçin Diğer Hizmetlerimiz